Попельнастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Історія школи

Попельнастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів заснована у 1914 році на кошти земства. Будівля школи збереглася в її первісному  стані. але були добудовані ще один корпус на чотирі класи, їдальня та майстерня. В 1989 році була збудована котельня а в школі водяне опалення. На території школи є парк, який за спогадами випускників,  насаджений учнями. У 1997 році посадили фруктовий садок. В школі є шкільна бібліотека.

У 2003 році відбулася газифікація школи. З 2001 року у школі діє учнівський парламент на чолі з президентом, який обирається таємним голосуванням. Після закінчення школи наші випускники вступають у педвузи і багато з них повертаються у рідну школу працювати вчителями. Це Войцеховська Л.П., Білик Л.Г., Озірна О.І., Шовгеля Я.С., Данилко Л.О., Овдійчук Н.І. В школі утворений батьківський комітет, який має свій фонд і використовується на ремонтні роботи та для закупівлі хозтоварів. Велика матеріальна допомога надається батьками та за рахунок субвенції Попельнастівської сільської ради. В шкільній їдальні здійснююється харчування всіх учнів та працівників школи.З 2006 року запроваджено обіди з трьох блюд. Вкінці навчального року при школі організовується літнє оздоровлення школярів з триразовим харчуванням.